Image

ELPEK Mühendislik | Periyodik Kontrol ve Destek Hizmetleri

Türkiye geneline uzman mühendis kadromuzla periyodik kontrol ve periyodik destek hizmetleri sunuyoruz. Elektrik periyodik kontrol hizmetleri, mekanik (basınçlı kaplar ve kaldırma araçları) periyodik kontrolleri ve iş güvenliği ölçümlerinde konusunda uzman ve Türkiye'nin teknik mühendislik firması..

Image

Türkiye Geneline Uzman Periyodik Test | Periyodik Ölçüm | Periyodik Destek | Periyodik Kontrol Hizmetleri

  Profesyonel mühendislik hizmetlerini uygun fiyat garantisi ile satın almaya ne dersiniz?

  Periyodik Kontrol hizmetlerinde bizden teklif almadan satın alma yapmamanızı öneriyoruz.

  Image

  ELPEK Mühendislik olarak, 10 yılı aşkın süredir enerji, elektrik, İş Güvenliği ve periyodik kontrol - planlı bakım, destek hizmetleri sunmaktayız. Bu bağlamda tüm faaliyet konularımızda konusunda uzman teknik Mühendis personelimiz görev almaktadır. İlgili sektörel hizmetlerimiz en ekonomik fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Periyodik kontrol fiyatları hakkında bizden bilgi almadan hizmet almamanızı öneriyoruz. Çünkü özel iskontolarla hazırlanan fiyat listelerimiz sizlere ve işletmenize kazanç sağlama amacıyla oluşturuluyor. İşletmenize ekonomik katkı sağlamak istiyorsanız, periyodik kontrol fiyatları size fazla geliyorsa mutlaka firmamızla irtibata geçiniz. Hizmet sunduğumuz sektörlere katkı sağlayacak farklı mühendislik bakış açımızla müşteri odaklı çözümlerimiz ve yüksek kaliteli hizmet anlayışımızla endüstriyel kurum ve kuruluşlara başta elektriksel periyodik kontroller ve elektriksel ölçümler olmak üzere, İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında periyodik ölçüm ve periyodik kontrol, Elektrik Mühendislik, elektrik tesisatı planlı bakımı, paratoner (yıldırımdan korunma tesisatı) tesisat kurulumu ve montajı, trafo bakımı ve Makine Mühendislerimizle mekanik periyodik ölçüm kontrol test raporlama hizmetleri sunan bir firmayız.

  Image

  850'yi aşan endüstriyel tesis referansımızla Türkiye'nin Elektriksel Periyodik Kontroller Uzmanı olmaktan büyük gurur duyuyoyuz. Türkiye'nin fark yaratan mühendislik firması olarak güçlü Elektrik Mühendisi kadromuzla uzun yılların bilgi birikimini sizlerle paylaşıyoruz. Elektrik periyodik kontrol hizmetleri kapsamında güçlü ve deneyimli Elektrik Mühendisi kadromuzla teknik hizmet ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

ELPEK GRUP olarak, Türkiye geneline "fark yaratan mühendislik çözümleri" felsefemizle hizmet sunuyoruz..

 • Image

  Elektriksel Risk Analizi

  Endüstriyel tesislerde elektrik tesisatları kaynaklı risk analizi ve değerlendirmesi konusunda Türkiye'de ilk kez tarafımızca hazırlanan Elektriksel Risk Analizi ERA projemiz ile sayısız işletmede elektriksel güvenlik sağlamaya devam ediyoruz.

 • Image

  Paratoner Tesisat Montajı

  Yıldırım etkilerine karşı paratoner tesisatı montajı, paratoner tesisat bakımı, faraday kafesi, iç yıldırımlık sistemlerinde uzman ekibimizle Türkiye geneline teknik hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

 • Image

  Yüksek Gerilim Müşavirliği

  Trafo danışmanlığı kapsamında Kocaeli EMO (Elektrik Mühendisleri Odası) kayıtlı Yüksek Gerilim İşletme Sorumlusu Elektrik Mühendisi kadromuzla Serbest Mühendis Müşavirlik SMM hizmetleri sunmaya 2021'de de devam ediyoruz.

 • Image

  Elektriksel Planlı Bakım

  Elektriksel planlı bakım çalışmalarımızla elektrik pano, trafo, aydınlatma tesisatı, jeneratör vb elektrik tesisatlarında bakım, kontrol, test ve sürekli izleme sağlayarak elektrik risklerine karşı profesyonel çözümler sunuyoruz.

 • Image

  Elektrik Periyodik Kontroller

  Elektrik periyodik kontrol hizmetleri kapsamında güçlü ve deneyimli Elektrik Mühendisi kadromuzla teknik hizmet ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

 • Image

  Makine Periyodik Kontrol

  Mekanik periyodik kontrol hizmetleri kapsamında güçlü ve deneyimli Makine Mühendisi kadromuzla teknik hizmet ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

 • Image

  Çevresel Periyodik Ölçüm

  Çevresel periyodik ölçüm hizmetleri kapsamında güçlü ve deneyimli Çevre Mühendisi kadromuzla teknik hizmet ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

 • Image

  İSG Periyodik Ölçümleri

  İş güvenliği periyodik kontrol hizmetleri kapsamında güçlü ve deneyimli İş Güvenliği Uzmanı kadromuzla teknik hizmet ve çözümler sunuyoruz.