ELPEK | Elektriksel Periyodik Kontroller demektir.

Image

Elektrik Periyodik Kontrol ve Elektriksel Periyodik Ölçüm Hizmetleri

Türkiye geneline hızlı, kaliteli, yetkili, uygun fiyat garantisi ve güvencesiyle çalışıyoruz. destek@periyodikdestek.com - kontrol@periyodikdestek.com

ELPEK Mühendislik, 10 yılı aşkın süredir elektrik sektörüne katkı sağlayacak bakış açısı ile müşteri odaklı çözümleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile endüstriyel kurum ve kuruluşlara başta elektrik periyodik kontrolleri ve elektriksel periyodik ölçümler olmak üzere, Elektrik Mühendislik, elektrik taahhüt, elektrik planlı bakım, elektrik güvenlik malzemeleri ve test, ölçüm, muayene, kontrol hizmetleri sunan bir firmadır.

ELPEK Mühendislik, Trafo sistemleri kurulumları, trafo bakımları, trafo kontrolleri, trafo yüksek gerilim işletme sorumluluğu Kocaeli EMO Elektrik Mühendisleri Odası üyesi SMM Serbest Mühendis Müşavir hizmetleri, Orta Gerilim ve Alçak Gerilim güç, dağıtım ve kompanzasyon panelleri, panoları, endüstriyel kurum ve kuruluşların elektrik sistemlerinin planlama ve montajı, aydınlatma sistemleri, enstrüman montajlarını yapmaktadır.

ELPEK Mühendislik, kuruluşundan itibaren enerji ve elektrik sektörüne katkı sağlayacak farklı mühendislik bakış açısı ile müşteri odaklı çözümleri ve yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile endüstriyel kurum ve kuruluşlara başta elektriksel periyodik kontroller ve elektriksel ölçümler olmak üzere, çevresel ölçümler, İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında periyodik ölçümler ve periyodik kontroller, elektrik mühendislik, elektrik tesisatı planlı bakımı, paratoner yıldırımdan korunma tesisatı bakımı, trafo bakımı ve periyodik ölçüm hizmetleri sunan bir firmadır. ELPEK Mühendislik, endüstriyel kurum ve kuruluşların elektrik sistemlerinin planlama ve montajı, elektrik topraklama tesisatı ölçümü, paratoner tesisat ölçümü, paratoner bakımı, aydınlık şiddeti ölçümü, aydınlık seviyesi ölçümü, aydınlatma ölçümü, termal kamera ölçümü, trafo bakımı, çevresel ortam gürültü ölçümü, titreşim ölçümü, katodik koruma ölçümü, topraklama testi, paratoner testi, elektrik iç tesisat uygunluk raporu ve belgesi, elektrik tesisat kontrolü, elektriksel periyodik test, jeneratör eksoz emisyon ölçümü vb. periyodik kontroller yapmaktadır. Ayrıca projelerinin yelpazesini enerji yönetimi ve elektrik sistem tasarrufu konularında tecrübeli Elektrik Mühendisleri Odası EMO kayıtlı Müşavir Elektrik Mühendisleriyle daha da genişletmektedir.

ELPEK Mühendislik, elektrik tesisatlarının periyodik kontrol, periyodik bakım ve ölçümleri kapsamında : elektrik topraklama tesisat ölçümü, paratoner tesisat ölçümü, aydınlık seviyesi ölçümü, termal kamera ölçümü, trafo bakımı, trafo yağ izolasyon ölçümü, gürültü ölçümü, jeneratör egzoz emisyon ölçümü, katodik koruma ölçümü, harmonik ölçümü, makine topraklama ölçümü, pano topraklama ölçümü, elektrik pano tesisat topraklama ölçümü, trafo topraklama ölçümü, işletme topraklama ölçümü, süreklilik testi, çevrim empedansı ölçümü, izolasyon ölçümü, koruma topraklama ölçümü, Elektriksel Risk Analizi ERA, Elektriksel Gerilim Risk Haritası, elektrik bilirkişilik, elektrik kaza araştırmaları, Elektriksel İş Güvenliği, Elektrikle Çalışmalarda Teknik Emniyet vb. periyodik ölçüm ve kontroller ile çeşitli eğitimler yapmaktadır. Ayrıca, enerji yönetimi ve enerji tasarrufu konularında ELVER Elektrikte Verimlilik Projesi ile tecrübeli Müşavir Elektrik Mühendisleri tarafından enerji danışmanlığı ve elektrik tesisat kontrolleri ile sürekli genişletmektedir. ELPEK, Türkiye'nin elektriksel periyodik kontroller konusunda herkese ve her yere eşit hizmet kalitesi ile hizmet sunmaktadır. ELPEK Mühendislik fark yaratan başarısını; kalitesine, disiplinli ekip çalışmasına, iş güvenliği, çevre ve sağlık bilincine, müşteri ihtiyaçlarını tam zamanlı ve eksiksiz biçimde çözüme kavuşturmasına bağlamaktadır.

ELPEK Mühendislik olarak, topraklama yetkilendirme belgelerine sahip Kocaeli Elektrik Mühendisleri Odası üyesi Elektrik Mühendislerimiz tarafından paratoner ölçümü, topraklama ölçümleri, termal kamera ölçümü, katodik koruma ölçümü vb elektrik periyodik test kontrol ölçümleri yapılarak, tespit ve eksikliklerin de belirtildiği iş güvenliği kapsamında teknik raporlar hazırlanmaktadır. EMO kayıtlı Elektrik Mühendisi tarafından hazırlanan elektrik tesisat raporu sunmaktayız. Uygun fiyat seçenekleri, ekonomik fiyatlar ve kaliteli hizmetlerimiz sizlerle..